Warsztaty dla rodziców z zakresu prawidłowego rozwoju i pielęgnacji małych dzieci

czas: 3h cena: 150 zł od osoby, 200 zł od pary Rodziców

Data- 18.04.2020

Tematyka warsztatów

– Omówienie prawidłowego rozwoju dziecka do 1 r.ż ze zwróceniem uwagi na sygnały, które mogłyby zaniepokoić rodzica

-nauka prawidłowej pielęgnacji i omówienie jej wpływu na rozwój dziecka

– pokaz i ćwiczenia praktyczne z podnoszenia, noszenia, układania, doboru zabawek, zabawy z małymi dziećmi

– omówienie zagadnień nurtujących rodziców jak np. (dobór obuwia, chodziki itp.)

Czas trwania 3 h z przerwą na kawę.