PRAWO OŚWIATOWE DLA TERAPEUTÓW I SPECJALISTÓW

czas: 9-30-16-30 cena: 200 zł

Szkolenie adresowane jest do psychologów, pedagogów, logopedów, rehabilitantów oraz innych specjalistów pracujących z dziećmi i uczniami z zaburzeniami rozwoju lub niepełnosprawnością. Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy na temat przepisów prawa oświatowego, możliwości uzyskiwania pomocy specjalistycznej. Nabyta przez Państwa wiedza pozwoli na udzielanie rodzicom rzetelnych informacji dotyczących edukacji i opieki nad dziećmi z zaburzeniami rozwoju.

Plan szkolenia

• od nieprawidłowości rozwojowych do niepełnosprawności- diagnoza
  • pomoc psychologiczno- pedagogiczna w poradni, przedszkolu, szkole- przepisy prawne i praktyka w Krakowie
  • oferta oświatowa dla dzieci z niepełnosprawnością (orzeczenia i opinie)
  • oferta oświatowa dla dzieci z zaburzeniami rozwoju
  • współpraca poradni, przedszkola/szkoły na rzecz dziecka w świetle przepisów prawnych
  • podstawowe akty prawne
  • studium przypadku

Osoba prowadząca

Aneta Kowalik -Psycholog, Terapeuta SI, Logopeda. W trakcie szkolenia Biofeedback.
Pracuje z małymi dziećmi z zaburzeniami rozwoju, niedokształceniem mowy, autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, dysfunkcjami słuchu, zaburzeniami koncentracji uwagi.

Zgłoszenia należy wysłać na adres centrum@integro.edu.pl zawierające imię i nazwisko uczestnika, a także dane do faktury oraz dane kontaktowe. Wpłata zaliczki ( 120 zł) w terminie do 14 dni od dnia zgłoszenia . Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.
Miejsce szkolenia- Centrum Terapii Dziecięcej Integro i Centrum Terapii Logo-Ped Pareo ul. Forteczna 120