Wykorzystanie elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami w komunikacji językowej.

czas: cena: 460 zł

Pareo Centrum Terapii Logo- Ped. Wraz z Integro zaprasza na dwudniowe szkolenie połączone z warsztatami: Wykorzystanie elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami w komunikacji językowej. Cz. 1

Prowadzący: dr n. hum. Anna Prożych (surdopedagog, dyplomowany logopeda, surdologopeda, terapeuta SI, trener metody verbotonalnej) . Ukończyła szkolenia z zakresu metody verbotonalnej w Chorwcji, Belgii i Francji. Wieloletni nauczyciel akademicki Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz innych uczelni w Polsce a jednocześnie cały czas  praktykujący logopeda.

Cel szkolenia: Zapoznanie terapeutów z elementami metody verbotonalnej i wykorzystywanie jej w procesie rozwoju językowego dzieci z różnymi zaburzeniami: z wadą słuchu, niepełnosprawnych intelektualnie, ze spektrum autyzmu, z opóźnionym rozwojem mowy itp.

Miejsce: Pareo Centrum Terapii Logo-Ped.  I Integro Centrum Terapii Dziecięcej

Ul. Forteczna 120, Kraków

Cena:  460 zł

Program szkolenia obejmuje:

1. Historia powstania i założenia metody verbotonalnej.
  2. Wywołanie samogłosek.
  3. Zabawy fonacyjne na samogłoskach i wybranych spółgłoskach.
  4. Wykorzystanie rytmu ciała i rytmu muzycznego do utrwalania samogłosek.
  5. Wywołanie niektórych spółgłosek : p, b, m, l w rytmie ciała i w rytmie muzycznycznym.

Zgłoszenia należy wysłać na adres pareologoped@gmail.com zawierające imię i nazwisko uczestnika, tytuł szkolenia a także dane do faktury oraz dane kontaktowe. Wpłata zaliczki ( 200 zł)  w terminie do 14 dni od dnia zgłoszenia.