Szkolenie z podstaw METODY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ 10-11.06.2017 weekend

czas: 9-30- 15-00 ( bez przerwy obiadowej) cena: 550 zł

Zapraszamy na szkolenie :

1. Podstawy Integracji Sensorycznej- 10.06.2017 -sobota
  2. Ocena Dziecka zgodnie z Metodą Integracji Sensorycznej- 11.06.2017- niedziela

cena 550 zł.

Kurs jest głównie skierowany do specjalistów pracujących z dziećmi ,  wnikliwi Rodzice nie będący specjalistami również są mile widziani 🙂

Prowadzący – Anna Gumułka-Kołek– międzynarodowy terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta metody NDT Bobath, wykładowca akademicki, właściciel Centrum Terapii Dziecięcej Integro (www.integro.edu.pl), wielokrotny uczestnik praktyk, kursów, warsztatów międzynarodowych z tematu SI.
Szkolenia są opracowane wyłącznie na podstawie materiałów ze szkoleń i warsztatów organizowanych przez Uniwersytet Południowo- Kalifornijski (placówkę która stworzyła metodę Integracji Sensorycznej), za zgodą międzynarodowych instruktorów tej metody.

1. Podstawy Integracji Sensorycznej
    Szkolenie przeznaczone głównie dla osób, które do tej pory nie spotkały się z teorią SI. Szkolenie ma na celu przedstawienie podstawowych założeń metody.
    Godziny szkolenia 9-30- 15-00 ( bez przerwy obiadowej)
  2. Ocena dziecka zgodnie z Metodą SI
    Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z procedurą przeprowadzenia oceny dziecka zgodnie z formularzem Obserwacji Klinicznej. Uczestnicy otrzymają również wskazówki dotyczące oceny procesów SI z wykorzystaniem innych narzędzi diagnostycznych. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą umiejętność czytania ze zrozumieniem diagnoz SI oraz przeprowadzenia wstępnego badania w celu wychwycenia zaburzeń SI.
    Godziny szkolenia 9-30- 15-00 ( bez przerwy obiadowej)

Zgłoszenia należy wysłać na adres centrum@integro.edu.pl zawierające imię i nazwisko uczestnika, a także dane do faktury oraz dane kontaktowe.  . Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.
Miejsce szkolenia- Centrum Terapii Dziecięcej Integro i Centrum Terapii Logo-Ped Pareo ul. Forteczna 120

Prosimy o dokonanie płatności najpóźniej miesiąc przed planowanym szkoleniem.

Aby zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu należy przesłać po potwierdzeniu zgłoszenia zaliczkę w kwocie 120 zł.

Zaliczka zostaje zwrócona jeśli zostanie odwołana obecność do 7 dni przed planowanym szkoleniem.

W przypadku późniejszego odwołania szkolenia zaliczka nie zostaje zwrócona.