Szkolenie z podstaw METODY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ- 13.05.2023

czas: 13.05.2023- 9-30-17-00 cena: 350 zł

13.05.2023- Zapraszamy na szkolenie :

Podstawy Metody Integracji Sensorycznej + Ocena Dziecka zgodnie z Metodą  SI

Kurs jest głównie skierowany do osób pracujących z dziećmi nie będących terapeutami SI , wnikliwi Rodzice również są mile widziani 🙂

Jest to szkolenie praktyczne na sali SI/ nie jest to szkolenie on-line.

Prowadzący – Anna Gumułka-Kołek– międzynarodowy terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta metody NDT Bobath, wykładowca akademicki, właściciel Centrum Terapii Dziecięcej Integro (www.integro.edu.pl), wielokrotny uczestnik praktyk, kursów, warsztatów międzynarodowych z tematu SI.
Szkolenia są opracowane wyłącznie na podstawie materiałów ze szkoleń i warsztatów organizowanych przez Uniwersytet Południowo- Kalifornijski (placówkę która stworzyła metodę Integracji Sensorycznej), za zgodą międzynarodowych instruktorów tej metody.

1. Pierwsza część- Podstawy Metody  Integracji Sensorycznej
    Pierwsza część ma na celu przedstawienie podstawowych założeń metody SI.
    Godziny szkolenia 9-30- 12-30
  2. Ocena dziecka zgodnie z Metodą SI
    W drugiej części uczestnicy poznają procedurę oceny dziecka, nabywają umiejętność czytania ze zrozumieniem diagnoz SI oraz samodzielnego wprowadzania elementów SI podczas zabaw w przedszkolu, terapii lub w warunkach domowych.
    Godziny szkolenia 13-00-17-00

Catering w cenie 🙂

Zgłoszenia należy wysłać na adres centrum@integro.edu.pl zawierające imię i nazwisko uczestnika, a także dane do faktury oraz dane kontaktowe.  Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
Miejsce szkolenia- Centrum Terapii Dziecięcej Integro ul. Forteczna 120

Prosimy o dokonanie płatności najpóźniej miesiąc przed planowanym szkoleniem.

Aby zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu należy przesłać po potwierdzeniu zgłoszenia zaliczkę w kwocie 120 zł.

Zaliczka zostaje zwrócona jeśli zostanie odwołana obecność do 7 dni przed planowanym szkoleniem.

W przypadku późniejszego odwołania szkolenia zaliczka nie zostaje zwrócona.